HAKKIMIZDA

 

Firmamız 1975 yılından itibaren Edirne Selimiye Arastasında farklı sektörlerde hizmet vermektedir. Son 5 yıldır, 4 mağazamızla turizm sektöründe yer almaktayız.

 

Renk Mis Sabun markamızla, Edirne’nin 500 yıldır devam eden mis meyve sabunu geleneğini yaşatmaktayız. Padişah sabunu olarak da adlandırılan mis meyve sabunları, gül,amber ve misk esanslarının sabun hamuruna karıştırılması ve bire bir meyve boyutuna getirilmesiyle oluşmaktadır. Bu sabunlar, Osmanlı sultanları tarafından elçilere ve önemli kişilere hediye olarak takdim edilmekteydi. Edirne’nin 5 asırlık  bu geleneğini, dünyanın her yerinden gelen misafirlerimizle paylaşıyoruz ve dünyanın her noktasına gönderiyoruz.

 

Renk Mis Sabun olarak meyve sabunu dışında; zeytinyağlı,kesme,süngerli ve diğer çeşitleri içeren 200’e yakın sabun ile hizmet vermekteyiz.

 

Renk Mis Şekerleme olarak bünyemizde, Edirne’nin 1961 yılından beri en önemli markası olan Keçecizade ürünlerini, misafirlerimizle buluşturuyoruz.

 

Türkiye’nin önemli turizm markası olan Ali Baba ürünlerini , İpek Markası altındaki pişmaniye-kestane şekerini ve Edirne Sarayiçi Lokumlarını, siz değerli müşterilerimizin damak tadına sunuyoruz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR